بستن× تماس با ما 02166126610 (10 خــط)

شرکت آراز دام کبیر با مدیریت مهندس پوریا کبیران با پایه هاي فراوان و خدماتی نوین در زمینه تولید و توزیع انواع خوراك دام و طیور تاسیس گردید.
خط مشی این شرکت بر مبناي اصول مشتري مداري بوده و بر این اصل با تکیه بر تجربیات ارزشمند خود سعی نموده راه خدمت بیشتر به جامعه و سلامت و تغذیه صحیح گوشت دام و طیور کشور را فراهم نماید. آراز به معناي لغت “اصالت پاك” و “پرمحتوا” بر این اصل معتقد است که ارتقاء ، سودآوري و رضایت مشتریان مستلزم پاکی ، صداقت و دارا بودن دستاوردهاي علمی و امکانات روز دنیا می باشد.
این شرکت با بهره گیري از دانش تخصصی جیره نویسی نوین، ماشین آلات مدرن، برخورداري از پرسنل مجرب و واحد تحقیق و توسعه جهت به روز رسانی محصولات تولیدي خود و همچنین بکارگیري روش هاي ارتباط مفید و آسان با مشتري در تلاش است رسالت خود را که همانا تولید کیفیت برتر و نیز خدمات متفاوت به مشتریان می باشد را محقق نماید.
با توجه به اهمیت انکار ناپذیر تغذیه دام و طیور، بعنوان نخستین گام، شناسایی و تهیه اقلام اولیه با کیفیت بسیار بالا را در برنامه توسعه خود قرارداده ایم که منجر به تولید محصولات با بالاترین راندمان شده و سودآوري مشتریان و سلامت مصرف کنندگان نهایی را تضمین خواهد نمود.